O firmě

Jsme malá společnost, která se od poloviny 80. (to není překlep) let zabývá vývojem software, později také podnikovým poradenstvím. Samozřejmě v různé skladbě a organizacích (začínali jsme 1984 v Agrodat-u). Baví nás moderní technologie. Moderní systémy řízení. Procesní přístup, i když většina lidí kolem jej nemá ráda (umíme pochopit, proč). Možná nám škodí, že nás to baví až tak moc. Trváme totiž na korektních řešeních, která nejsou vždy pohodlná ... a tak často musíme hodně intenzívně vysvětlovat, co všechno je nutné, abychom záměr dotáhli.

Všichni klienti, které se nám nepodařilo přesvědčit, aby investovali přiměřené úsilí do solidního řešení, po pár měsících či letech říkají, že jejich obavy nebyly na místě a že jsme měli pravdu … Když nemáme shodu, nemůžeme projekt začít nebo jej musíme ukončit. Nepouštíme se do akcí, u kterých není jasně definováno, co má být výsledkem. Jde nám o dlouhodobou spolupráci, která je pro nás i pro klienty výhodná ("Obchod je dobrý, když …"). Proto na sebe přebíráme vytvoření vztahu - je naším úkolem vybudovat robustní základ spolupráce a odstranit překážky, které by jí mohly bránit.


Nabídka

To, co nabízíme, najdete v sekci Produkty. Nejvíce nás baví pomáhat lidem zjednodušovat jejich práci s počítači. Známe možnosti kancelářských aplikací od MS a umíme vytvářet doplňky, které pomohou automatizovat administrativní procesy, propojí dokumenty či zprávy elektronické pošty na data v podnikových informačních systémech a tisíc dalších zajímavých funkcí. Něco má společný základ, ale podstata spočívá v tom, že důkladně zmapujeme vaše podnikové procesy a pracovní postupy. Najdeme nejlepší možné řešení. Vytvoříme či adaptujeme nástroje. Vyzkoušíme, ověříme, důkladně probereme s klíčovými lidmi. Zdokonalíme. Navrhneme a vytvoříme či aktualizujeme pracovní postupy. Předtím i potom poskytujeme aktivní podporu - díváme se, co a jak uživatelé dělají a hledáme další možnosti usnadnění jejich práce.

V posledních letech nám k tomu MS nabízí opravdu použitelnou infrastrukturu. To, co dnes umožňuje Office 365 (byť s tím názvem nadělali sobě i nám spoustu potíží), představuje podobnou změnu, jako byl přechod od děrnoštítkových strojů k počítačům. Nemusíte to vidět právě takto, ale pokud to tak nevnímáte, určitě bychom si o tom měli promluvit. O365 totiž navíc k (potenciální) revoluci v administrativě, komunikaci a architektuře systému řízení nabízí jednu hodně zajímavou příležitost. Můžete ... či spíše musíte ... nově definovat vztah mezi uživateli a jejich manažery a IT. Můžete totiž získat úplně nové IT - které se bude snažit, aby technologie nebyly k vzteku, ale k užitku.

Protože máme rozsáhlé odborné know-how … zejména v oblasti podnikové ekonomiky (kalkulace, obchod, nákup, controlling) i marketingu a obchodu (CRM, product management), ale především v procesním přístupu (BPMS, workflow) můžeme vám ve vašich organizacích pomoci najít příležitosti, které byste sami hledali těžko.

;